Par mums

par-mums-dailas-rozes

Ar rožkopību nodarbojamies jau trešajā paaudzē. Pirmsācējs bija vecaistēvs Pauls Salmiņš – Struteles muižas, barona Feliksa Franka, dārznieks. Latvijas brīvvalsts laikā viņš apmācīja daudzus dārzniekus un izveidoja savu stādaudzētavu. Pēckara gados ļoti daudz no ieguldītā darba gājis zudumā, tikai ne mīlestība uz zemi un ziediem.

Esam izveidojuši ģimenes stādaudzētavu “Rozītes”, kura atrodas Tukuma novadā, Sēmes pagastā. Šeit audzējam, pārbaudām un atlasām kolekcijai tikai skaistākās un izturīgākās rožu šķirnes. Jaunāko šķirņu stādus iegādājamies gan lielākajās Eiropas rožu stādaudzētavās, gan sadarbojamies ar labākajiem Latvijas rožkopjiem. Pircējiem piedāvājam pašu audzētas, kvalitatīvas, mūsu apstākļos pārbaudītas rožu šķirnes. Mūsu devīze:

 Roze ziedu karaliene! Kur zied rozes, tur mīt eņģeļi! Lai katrā dārzā būtu pa eņģelim!

Laipni gaidīti “Rozītēs”!

Daila un Bruno Trubiņi

Rozes dažādos laikos un kultūrās tikušas gan slavinātas, gan peltas, bet vairākumā gadījumu cilvēci apbūrušas un valdzinājušas ar savu daiļumu, smaržu un graciozitāti. Rozes ir mīlestības un skaistuma simbols. Ar savu skaistumu, bagātīgo ziedēšanu un neatkārtojamo aromātu gammu neatstāj vienaldzīgu nevienu. Rozes ziedi ir iemantojušas nedalītu cilvēku mīlestību arī mūsdienās.

REKVIZĪTI

Daila Trubiņa
Konts: LV28UNLA0091020694000
Banka: Banka: AS “SEB banka” , kods: UNLALV2X
daila@dailasrozes.lv

Pieraksties jaunumiem!



© Daila Trubiņa www.dailasrozes.lv 2020. Visas tiesības aizsargātas.