Šie noteikumi attiecas uz visiem preču/pakalpojumu pirkumiem, pasūtot tos internetā. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šo informāciju. dailasrozes.lv var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

Lietotājs ir atbildīgs par sniegtās informācijas patiesumu veicot pasūtījumu, kā arī apņemas neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret mājaslapas drošību.

dailasrozes.lv apņemas saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu nodrošināt preces piegādi paredzētajā laikā un apjomā.

Izmantojot dailasrozes.lv pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

Stādu iegāde

Mājaslapa dailasrozes.lv piedāvā klientiem rožu stādus.

Pasūtījumus var veikt jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā, un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās.

Stādu atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi 3 dienās.

Tādēļ pirms veikt rēķina apmaksu, noteikti sagaidiet, kad saņemsiet apstiprinātu rēķinu ar pasūtīto šķirņu pieejamību!

Veicot stādu pasūtīšanu atzīmējiet, kā vēlaties saņemt pasūtījumu.

Pasūtījumu rezervēju pēc avansa maksājuma saņemšanas un izsūtu, kad ir saņemts norēķins par pilnu pasūtījumu.

Pasūtījumus sāku izsūtīt aprīļa otrā pusē, rindas kārtībā( pirmie saņem, kas rezervējuši jau decembrī utt.). Ja nepieciešams saņemt pasūtījumu jau ātrāk vai konkrētā datumā, lūdzu to norādīt atsevišķi. Neaizmirstiet precīzi norādīt savu adresi!

Stādus var rezervēt arī uz visām izbraukuma tirdzniecības vietām, veicot pasūtījumu mājas lapā (papildus norādiet, kur vēlaties stādus saņemt) un apmaksājot 50% no pasūtījuma summas.

Norēķini

Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Pasūtījums tiks izsūtīts, kad būs saņemta pilna pasūtījuma apmaksa .

Visi maksājumi tiek pieņemti EUR valūtā.

Maksājuma deskriptors, kurš pēc apmaksas uzrādīsies Jūsu internetbankā ir “Dailasrozes.lv”.

Norēķini jāveic rēķinā norādītajā bankas kontā.

Maksājumā norādiet rēķina numuru. Ja kāda iemesla dēļ Jums nāksies no pasūtījuma atteikties, paziņojiet to savlaicīgi, nauda tiks atmaksāta.

Pasūtījuma summai tiek pieskaitīti iesaiņošanas un piegādes izdevumi.

Rekvizīti

Mājaslapu dailasrozes.lv vada Daila Trubiņa.

Reģistrācijas numurs: 01015511087.
Adrese: “Rozītes”, Sēmes pagasts, Tukuma novads, Latvija, LV-3110.
Mob. tālr.: +371 26 469604.