Veselība

Kvalitatīvu un veselīgu dzīvi katram ar ZINZINO!

ZINZINO piedāvā saviem klientiem produktus, kas centrēti uz kvalitāti, vidi, veselību.

Ja jums ir jautājumi vai vēlaties iegādāties kādu no produktiem, tad zvaniet – tālr. 26469604, vai sazinieties ar mani elektroniski: dailasrozes@inbox.lv.

KVALITĀTE – VISPIRMS

SABALANSĒTA DZĪVE. Zinzino mēs piedāvājam progresīvākos pasaules klases, īpaši atlasītus produktus, ko radījusi jauna zinātne – uztura farmakoloģija, kas izmanto aktīvās uzturvielas no pārtikas, lai cīnītos ar modernā dzīvesveida radīto disbalansu.

Mūsu galvenā koncepcija ir balanss. Zinātnieku jaunā izpratne par balansu ietver proporciju starp Omega-6 un Omega-3 neaizstājamām taukskābēm. Abas taukskābes ir neaizstājamas un ļoti svarīgas daudzu organisma funkciju nodrošināšanai. Problēma ir nepareiza proporcija starp šīm divām taukskābēm, to radījušas izmaiņas mūsu uzturā iepriekšējos gados. Pārāk daudz Omega-6 taukskābju jūsu uzturā rada disbalansu. Ja uzņemat pārāk maz neaizstājamo Omega-3 taukskābju EPS un DHS, arī tas rada disbalansu. Ar Zinzino BalanceTest palīdzību noskaidrojiet, vai jūsu Omega-6 un Omega-3 līmenis ir sabalansēts, tad lietojiet garšīgos Balance produktus, lai iegūtu optimālu Omega-6 un Omega-3 proporciju organismā*.

* Šie produkti nav paredzēti slimību diagnostikai, terapijai, ārstēšanai vai profilaksei.

Uzturs-un-veseliba

Balance Oil veselības koncepcija

ZINZINO piedāvā saviem klientiem produktus, kas centrēti uz kvalitāti, vidi, veselību un ikdienas greznības izjūtu.

Balance Oil veselības koncepcija.

BalanceOil

Balance Oil

Zinzino BalanceOil ir augstas kvalitātes zivju eļļa, kas ir bagāta ar Omega-3 taukskābju EPA un DHA, sinerģētisks maisījums ar speciāli atlasītu pirmā spieduma olīveļļu ar augstu polifenolu saturu. BalanceOil droši regulē un uztur EPA un DHA līmeni un Omega-6:3 attiecību Jūsu ķermenī.

Zinzino BalanceOil apraksts.

Xtend

Xtend

Xtend ir modernākais mūsdienās pieejamais uztura bagātinātājs. Pirmkārt, tajā ir pilns 23 vitamīnu klāsts, mikroelementi, fitouzturvielas*, kā arī Wellmune – attīrīts 1,3/1,6 beta glikāns, kas iegūts no maizes rauga.

* Fitouzturvielas ir dabiskas ķīmiskas vielas/uzturvielas, ko ražo augi.

Zinzino Xtend apraksts.

Viva

Viva

Viva ir dabīgs uztura bagātinātājs, kas var uzlabot garastāvokli un vispārējo labsajūtu vairākos veidos. Viva palīdz atbrīvoties no ikdienas stresa un veicina pozitīvu noskaņojumu, atbalstot veselīgu nervu sistēmas/smadzeņu darbību, un normālas psiholoģiskās un garīgās funkcijas. Tas arī veicina noguruma mazināšanos.

Viva ir affron®, kas ir standartizēts un patentēts tīrs augstākās kvalitātes safrāna drīksnu (Crocus sativus L.) ekstrakts no Spānijas, piecu B vitamīnu, joda un C vitamīna kombinācija.

Zinzino Viva apraksts.

Xtend

Protect

Zinzino Protect stiprina Jūsu dabisko imūnsistēmu. Protect satur specializētu un standartizētu 1,3/1,6 beta glikānu formu, kas pazīstama kā Wellmune®.

Šī ir svarīga uzturviela, ko var uzņemt ar ļoti nedaudziem pārtikas produktiem vai ar uztura bagātinātājiem. Wellmune® ir dabiska sastāvdaļa, kas tiek iegūta no maizes rauga. Protect aktivizē/uzlādē dabiskās imūnsistēmas šūnas, ļaujot tām darboties straujāk un efektīvāk.

Zinzino Protect apraksts.

Viva

ZinoBiotic

ZinoBiotic ir īpašs 5 dabisku diētisku šķiedrvielu maisījums. Šīs šķiedrvielas tiek metabolizētas resnajā zarnā, kur tās nodrošina veselīgu baktēriju veidošanos.

ZinoBiotic palīdz samazināt asins cukura līmeņa straujas izmaiņas pēc maltītēm, kā arī uzturēt labu holesterīna līmeni. Šīs šķiedrvielas veicina daudzas veselīgas zarnu funkcijas, tostarp regulēšanu, sāta sajūtu un samazinātu uzpūšanos.

Zinzino ZinoBiotic apraksts.

SkinSerum

SkinSerum

Zinzino SkinSerum ir 24 stundu iedarbības jaunības formula sejai un kaklam. Līdzeklis mitrina ādu, padara to gludu un uzlabo ādas elastību un izturību. Tādējādi tiek samazināta smalku līniju un grumbu parādīšanās. Zinzino SkinSerum ir pirmais šāda veida līdzeklis. Tas sistemātiski risina ar ādas novecošanu saistītās problēmas. Tas ir nākamais solis ādas kopšanas attīstībā.

Zinzino SkinSerum darbības pamatā ir šūnu ārējās matricas (extra-cellular matrix – ECM) uzlabošana. ECM ir plāns mikrošķiedru tīkls, kas atbalsta ādu. Zinzino ādas seruma aktīvās sastāvdaļas aizsargā, atjauno un pārveido šo matricu.

24 stundu iedarbības jaunības formula

Zinzino SkinSerum apraksts.

Rozes dažādos laikos un kultūrās tikušas gan slavinātas, gan peltas, bet vairākumā gadījumu cilvēci apbūrušas un valdzinājušas ar savu daiļumu, smaržu un graciozitāti. Rozes ir mīlestības un skaistuma simbols. Ar savu skaistumu, bagātīgo ziedēšanu un neatkārtojamo aromātu gammu neatstāj vienaldzīgu nevienu. Rozes ziedi ir iemantojušas nedalītu cilvēku mīlestību arī mūsdienās.

REKVIZĪTI

Daila Trubiņa
Konts: LV28UNLA0091020694000
Banka: Banka: AS “SEB banka” , kods: UNLALV2X
daila@dailasrozes.lv

Pieraksties jaunumiem!© Daila Trubiņa www.dailasrozes.lv 2020. Visas tiesības aizsargātas.